پکیج کسب درآمد از اینترنت روزی 30 هزار تومان

دسته بندي : جزوه » کسب و کار و پول
اگر دنبال راهی برای کسب درآمد از اینترنت هستید یقینا این پکیج به شما بسیار می تواند کمک کند؛ تجربه چندین ساله ما را کسب کنید، ما چندین سال به دنبال روش های کسب درآمد از اینترنت بودیم و درمیان آنها بهترین ها را برای شما گردآوری کرده ایم. البته توجه داشته باشید این پکیج شما را با دروغ هایی چون روزی 500 هزار یا یک میلیون گول نمی زند! شما تنها با روزی 3 الی 4 ساعت فعالیت میتوانید به درامد روزی 50 هزار تومان دست یابید.

*روش اصلی: آموزش کسب درآمد از اینترنت روزی 30 الی50 هزار تومان* --20 روش کسب درآمد از اینترنت به جز روش اصلی--ربات همه کاره اینستاگرام--ادد ممبر بینهایت تلگرام--پک 700 هزار نفری مخاطب برای پیام رسان سروش و روبیکا--10 برنامه پولی کمیاب--قریب به 100 پی دی اف در مورد راه ها و روش های کسب درآمد-- و 10 فایل دیگر که تنها با استفاده از آنها به درآمد روزی 50 هزار تومان برسید.
دسته بندی: جزوه » کسب و کار و پول

تعداد مشاهده: 503 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.rar

فرمت فایل اصلی: DOCX-RAR-PDF

حجم فایل:47,152 کیلوبایت

 قیمت: 30,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • راهنمای استفاده:
    پکیج به صورت فایل رار (RAR) می باشد که پس از دانلود با استفاده از برنامه WINRAR آن را از حالت فشرده خارج کنید سپس از محتویات آن استفاده نمایید.

  • محتوای فایل دانلودی:
    *روش اصلی: آموزش کسب درآمد از اینترنت روزی 30 الی 50 هزار تومان* --20 روش کسب درآمد از اینترنت به جز روش اصلی--ربات همه کاره اینستاگرام--ادد ممبر بینهایت تلگرام--پک 700 هزار نفری مخاطب برای پیام رسان سروش و روبیکا--10 برنامه پولی کمیاب--قریب به 100 پی دی اف در مورد راه ها و روش های کسب درآمد-- و 10 فایل دیگر که تنها با استفاده از آنها به درآمد روزی 50 هزار تومان برسید.